+38 095 164-44-95  +38 067 197-33-60
Години роботи: c 10:00 до 20:00

Що вибрати?ДСП,Масив дерева або МДФ

Що вибрати?ДСП,Масив дерева або МДФ
1 Июля 2023
Що вибрати?ДСП,Масив дерева або МДФ

Використання МДФ (плити з середньої щільності) виробництві меблів є досить поширеним. МДФ - це матеріал, який складається з деревних волокон, змішаних зі спеціальним полімерним клеєм, і утворюється шляхом гарячого пресування. Ось декілька переваг використання МДФ у меблевому виробництві:1.                           Різноманітність дизайну: МДФ може бути покрите шаром плівки або ламінату, що дозволяє створювати меблі різних кольорів, текстур і фактур. Це дає великий простір для творчості та індивідуального підходу до дизайну.

2.                           Стійкість: МДФ є стійким до змін температури і вологості, що робить його менш схильним до деформацій порівняно з деревом. Він менш піддається змінам розмірів і не розтягується або не садиться через вплив вологи.

3.                           Обробка та оброблення: МДФ легко піддається різанню, свердлінню, фрезеруванню та іншим операціям обробки. Він може бути виготовлений у різних формах і розмірах, що дозволяє створювати складні деталі і красиві декоративні вставки.

4.                           Екологічність: МДФ виготовляється зі вторинних матеріалів, таких як деревні волокна і різальні відходи. Використання МДФ сприяє скороченню кількості вирізаних дерев і сприяє екологічному виробництву меблів.

5.                           Економічність: МДФ є більш доступним за ціною порівняно з деякими іншими матеріалами, такими як природне дерево. Це робить його привабливим варіантом для виробників меблів, які шукають баланс між якістю і вартістю.Використання МДФ у виробництві меблів має свої переваги, але також варто враховувати особливості конкретного використання та потреби клієнта. У цьому вам допоможуть наші кваліфіковані спеціалісти-консультанти ТМ Solomeya Room


 

Унікальні
ліжка
Перейти у каталог
Відвідайте наш
магазин у Києві
Показати на мапі
Безкоштовна
консультація
Замовити дзвінок
Знижки на всі категорії товарів у розділі акції
Перейти