Arabeska Sonora

от 3 860 грн.

Матрац Arabeska Sonora допоможе розслабитися та комфортно спати щоночі! Глибокий та здоровий сон допомагає створити особливе поєднання технологій та матеріалів. Як основний шар використовується пружинний блок "Seven-Z-pocket", який розділений на сім зон з різною жорсткістю. Кожна пружина одягнена у спеціальний чохол і працює незалежно один від одного. Такий поділ дозволяє досягти максимально точного ортопедичного ефекту та зняти напругу з м'язів. Спеціальна семи зональна піна Seven-Z Foam створює точкову підтримку та відмінний анатомічний ефект за рахунок використання різного хвильового різання поверхні. Залежно від тиску на певну зону, піна має особливу форму хвилі та створює різну пружність. Такий розподіл зон дозволяє рівномірно розподілити навантаження по поверхні матраца.
    Для продовження терміну служби матраца та уникнення деформації країв, по периметру використовується спеціальний євроборт із піни, який збільшений на 20% порівняно з іншими моделями. Особливої ​​уваги заслуговує об'ємний чохол із міцного та комфортного бельгійського стрейчу. Матеріал має високу повітропропускну здатність, створює оптимальний мікроклімат у будь-яку пору року для безтурботних снів.


Характеристики:
Тип: Пружинна система "Seven-Z-pocket";

Жорсткість: середня;

Максимальне навантаження на 1 спальне місце: 130 кг;

Об'ємна висота (допуск +/- 10 мм): 21 см;

 36 місяців гарантія

Склад:

1. Чохол Floral deluxe

2. Seven-Z foam

3. Protect layer

4. Пружинна система "Seven-Z pocket"

5. Protect layer

6. Seven-Z foam

7. Support board

8. Чохол Floral deluxe

Чохол Floral delux – гармонійне поєднання європейської якості та східної вишуканості. Міцний бельгійський стрейч зі збільшеною на 20% щільністю тканини з витонченим дизайном перетворює чохол матраца на справжній витвір мистецтва. У такому чохлі ваш матрац стане прикрасою спальної кімнати та забезпечить комфортний сон рівня delux. Тканина чохла ніжна та приємна на дотик, міцна та зносостійка, не електризується та дарує додаткові нотки комфорту під час сну.

Seven-Z foam – піна підвищеної комфортності, що складається з 7 контурних зон. Кожна зона забезпечує точну та досконалу анатомічну підтримку 7 зон кістково-м'язової будови тіла людини. Довговічний та гіпоалергенний матеріал, що дарує відчуття повного розслаблення та гарне самопочуття щодня.

Elastic foam - піна високої щільності, яка надає додаткової пружності спальному місцю. Завдяки пористій структурі матеріал добре пропускає повітря та забезпечує високий рівень гігієнічності виробу. Еластична та пружна піна дозволяє легко підібрати зручне положення для сну.

Support foam – ортопедична основа безпружинних моделей матраців. Матеріал високої щільності та еластичності, повітропроникний та гіпоалергенний. Забезпечує комфортну та правильну підтримку тіла людини під час сну.

Protect layer – захисний шар у складі матраца. Надає додаткову жорсткість та пружність виробу. Збільшує термін його корисного використання.

Support board – важлива складова пружинних моделей матраців. Забезпечує зміцнення країв виробу та запобігає їх деформації. Захисні властивості support board збільшено вдвічі в порівнянні зі звичайним євробортом. Це досягається завдяки застосуванню товстішої піни високої щільності.

Пружинна система Seven-Z pocket — семизональний пружинний блок, в якому кожна пружина працює незалежно один від одного. Тому ви будете комфортно спати всю ніч, не відчуваючи поворотів вашого партнера. Завдяки зонуванню пружинний блок забезпечує кращу ортопедичну підтримку тіла людини та високий рівень комфорту під час відпочинку.

Можлива розстрочка
Товари в кредит
Розмір
Ціна:
3 860 грн.
Розмір: 70x190
Розстрочка без переплат
Розстрочка без переплат
Оплачуйте частинами за товари, придбані у нашому магазині.
Терміни
Терміни
Наші менеджери зроблять все, щоб Ваше замовлення було виконане в найкоротший термін.
Доставка
Доставка
Доставка в будь-яку точку України від 1 до 3-х днів за наявності товару на складі.
Гарантія
Гарантія
Від 18 міс. до 8 років, залежно від обраного товару та виробника.
Унікальні
ліжка
Перейти у каталог
Відвідайте наш
магазин у Києві
Показати на мапі
Безкоштовна
консультація
Замовити дзвінок
Знижки на всі категорії товарів у розділі акції
Перейти