+38 095 164-44-95  +38 067 197-33-60
Години роботи: c 10:00 до 20:00
от 7 907 грн.
Габарити (ширина х глибина х висота): 1430х450х1640 мм.

Матеріали та кольорова гама.
ДСП, колір 1.1: колір гір - "терра блакитний", фасади - "жовтий", столик - "горіх", полиці - "крем та зелений", колір тканинних накладок - білий "вершини" та синій "ручок".
ДСП, колір 1.2: колір гір - "терра блакитний", фасади - "жовтий", столик - "бук", полиці - "крем та зелений", колір тканинних накладок - білий "вершини" та синій "ручок".
ДСП, колір 2.1: колір гір - "жовтий", фасади - "зелений", столик - "горіх", полиці - "жовтий та апельсин", колір тканинних накладок - білий "вершини" та синій "ручок".
ДСП, колір 2.2: колір гір - "жовтий", фасади - "зелений", столик - "бук", полиці - "жовтий та апельсин", колір тканинних накладок - білий "вершини" та синій "ручок".
ДСП, колір 3.1: колір гір - "лаванда", фасади - "зелений", столик - "горіх", полиці - "крем та зелений", колір тканинних накладок - білий "вершини" та синій "ручок".
ДСП, колір 3.2: колір гір - "лаванда", фасади - "зелений", столик - "бук", полиці - "крем та зелений", колір тканинних накладок - білий "вершини" та синій "ручок".
ДСП, колір 5.1: колір гір - "лаванда", фасади - "рожевий", столик - "горіх", полиці - "крем та зелений", колір тканинних накладок - білий "вершини" та синій "ручок".
ДСП, колір-5.2: колір гір - "лаванда", фасади - "рожевий", столик - "бук", полиці - "крем та зелений", колір тканинних накладок - білий "вершини" та синій "ручок".

Конструкція.
Стелаж «Гори» має кілька полиць. У нижній частині виробу розташовані два столики з висувними ящиками. Стелаж має регульовані ніжки висотою 5 мм (з можливістю збільшення ще на 10 мм), а також хромовані регульовані опори. Виріб має 3 тканинні накладки – «вершини» та «ручок». Задня стінка виробу обов'язково має кріпитися до стіни.
Стелаж «Гори» призначений для зберігання дитячих іграшок та предметів для творчості. Виріб підійде для дітей обох статей, віком від 3 років та старше.

Дизайн.
Дитячий стелаж «Гори» серії «Місячна Казка» з яскравими, барвистими деталями – чудове рішення для Вашої дитячої. Цей виріб пожвавить дитячу кімнату, створить у ній настрій, що надихає. Такий стелаж чудово підійде для створення куточка дитячих захоплень, підштовхуючи малюка до створення чудових виробів та підкорення власних творчих вершин!
Висувні ящики «Гір» із яскравими тканинними накладками дозволять «поселити» там дитячі іграшки чи приладдя для дитячої творчості.

Особливості.
Каркас стелажу виконаний з ЛДСП товщиною 16 мм, що робить виріб для його вікової групи міцним, надійним, довговічним та зносостійким, гарантуючи тривалість його експлуатації. Задня стінка стелажу теж виготовлена ​​з ЛДСП товщиною 16 мм. Дно ящиків також виконане із ДСП товщиною 16 мм, що забезпечує їм додаткову міцність.
Безпека експлуатації стелажу «Гори» забезпечується, зокрема, заокругленням усіх кутів виробу, доступних дитині. Всі деталі стелажу – цільнорізні, що також забезпечує його добротність. Регульовані ніжки та опори дозволяють змінювати висоту виробу, зручно адаптуючи її до зростання дитини відповідного віку.
Надійність, а також зовнішню декоративність стелажу «Гори» забезпечують потаємні кріплення, за допомогою яких збирається вироб. Завдяки цьому виріб здатний витримувати багаторазове складання та розбирання. Вузлові з'єднання та елементи стелажу розраховані на посилене навантаження, що дає виробу додатковий запас міцності та забезпечує також високу якість продукції, підтверджуючи впевненість покупця у товарі.
Можлива розстрочка
Товари в кредит
Колір та матеріал
Ціна:
7 907 грн.
Колір та матеріал: ДСП, колір 1.1
Розстрочка без переплат
Розстрочка без переплат
Оплачуйте частинами за товари, придбані у нашому магазині.
Терміни
Терміни
Наші менеджери зроблять все, щоб Ваше замовлення було виконане в найкоротший термін.
Доставка
Доставка
Доставка в будь-яку точку України від 1 до 3-х днів за наявності товару на складі.
Гарантія
Гарантія
Від 18 міс. до 8 років, залежно від обраного товару та виробника.
Унікальні
ліжка
Перейти у каталог
Відвідайте наш
магазин у Києві
Показати на мапі
Безкоштовна
консультація
Замовити дзвінок
Знижки на всі категорії товарів у розділі акції
Перейти