Шафа-гардероб "Ракета"

от 8 638 грн.
Габарити (ширина х глибина х висота): 680х550х1655(1900 з верхівкою) мм.

Матеріали та кольорова гама.
ДСП, колір 1: колір каркасу – "зелений", колір фасадів – "лаванда"; кольори тканинних накладок – синій у поєднанні з жовтим («ілюмінатор» та «хвіст»).
ДСП, колір 2: колір каркасу – "зелений", колір фасадів – "апельсин"; кольори тканинних накладок – синій у поєднанні з червоним («ілюмінатор» та «хвіст»).
ДСП, колір 3: колір каркасу – "зелений", колір фасадів – "жовтий"; кольори тканинних накладок – синій у поєднанні з червоним («ілюмінатор» та «хвіст»).
ДСП, колір 5: колір каркасу – "крем", колір фасадів – "рожевий"; кольори тканинних накладок – синій у поєднанні з жовтим («ілюмінатор» та «хвіст»).

Конструкція.
Шафа-гардероб «Ракета» має кілька полиць, а також регульовані ніжки висотою 5 мм (з можливістю збільшення ще на 10 мм). Виріб має 4 тканинні накладки двох кольорів. Усередині шафи 2 відділення зі штангою та полицями.
Шафа «Ракета» призначена для зберігання дитячого одягу. Виріб підійде для дітей обох статей, віком від 3 років і старше.

Дизайн.
Юні дослідники навколишнього світу, які мріють про великі відкриття та далекі мандри, безсумнівно, будуть раді такій шафі! «Ракета», що втілює мрії про дослідження космічного простору, великі звершення та наукові досягнення, створить у дитячій кімнаті позитивний настрій, надихаючи вашу дитину старанно вчитися, відкриваючи в ній прагнення займатися точними та природничими науками – математикою, фізикою, хімією, біологом. розвитку у малюка таких якостей, як старанність, працьовитість, старанність.

Особливості.
Каркас шафи виконаний з ЛДСП товщиною 16 мм, що робить виріб для його вікової групи міцним, надійним, довговічним та зносостійким, гарантуючи тривалість його експлуатації. Задня стінка шафи виконана з ЛДСП товщиною 16 мм, завдяки чому у поєднанні зі прихованими кріпленнями та якістю поверхні ЛДСП виріб є лицьовим з усіх боків і може використовуватися як перегородка.
Безпека експлуатації шафи «Ракета» забезпечується, зокрема, заокругленням усіх кутів виробу, доступних дитині. Всі деталі виробу - цільнорізні, що також забезпечує його добротність.
Надійність, а також зовнішню декоративність шафи «Ракета» забезпечують потаємні кріплення, за допомогою яких збирається вироб. Завдяки цьому виріб здатний витримувати багаторазове складання та розбирання. Вузлові з'єднання та елементи шафи розраховані на посилене навантаження, що дає виробу додатковий запас міцності та забезпечує високу якість продукції, підтверджуючи впевненість покупця в товарі.
Можлива розстрочка
Товари в кредит
Системи плавного закриття
Колір та матеріал
Ціна:
8 638 грн.
Системи плавного закриття: Не додавати
Колір та матеріал: ДСП, колір 1
Розстрочка без переплат
Розстрочка без переплат
Оплачуйте частинами за товари, придбані у нашому магазині.
Терміни
Терміни
Наші менеджери зроблять все, щоб Ваше замовлення було виконане в найкоротший термін.
Доставка
Доставка
Доставка в будь-яку точку України від 1 до 3-х днів за наявності товару на складі.
Гарантія
Гарантія
Від 18 міс. до 8 років, залежно від обраного товару та виробника.
Унікальні
ліжка
Перейти у каталог
Відвідайте наш
магазин у Києві
Показати на мапі
Безкоштовна
консультація
Замовити дзвінок
Знижки на всі категорії товарів у розділі акції
Перейти