+38 095 164-44-95  +38 067 197-33-60
Години роботи: c 10:00 до 20:00

Полиця-деревце "Мала ялинка"

от 1 669 грн.
Габарити (ширина х глибина х висота): 725х190х940 мм.

Матеріали та кольорова гама.
ДСП, колір 1.1: кольори каркасу та фасадів – «горіх» у поєднанні із зеленим та кольором «крем», колір тканинної накладки – білий.
ДСП, колір 1.2: кольори каркасу та фасадів – «бук» у поєднанні із зеленим та кольором «крем», колір тканинної накладки – білий.
ДСП, колір 2.1: кольори каркасу та фасадів – «горіх» у поєднанні із зеленим, колір тканинної накладки – зелений.
ДСП, колір 2.2: кольори каркасу та фасадів – «бук» у поєднанні із зеленим, колір тканинної накладки – зелений.
ДСП, колір 3.1: кольори каркасу та фасадів – «горіх» у поєднанні з кольором «лаванда» та кольором «крем», колір тканинної накладки – білий.
ДСП, колір 3.2: кольори каркасу та фасадів – «бук» у поєднанні з кольором «лаванда» та кольором «крем», колір тканинної накладки – білий.
ДСП, колір 5.1: кольори каркасу та фасадів – «горіх» у поєднанні з рожевим та кольором «крем», колір тканинної накладки – білий.
ДСП, колір 5.2: кольори каркасу та фасадів – «бук» у поєднанні з рожевим та кольором «крем», колір тканинної накладки – білий.

Конструкція.
Полиця-дерево «Мала Ялинка» складається з кількох поличок різного розміру. Виріб має 1 тканинну накладку, призначений для кріплення на стіну.
Полиця-дерево «Мала Ялинка» призначена для зберігання невеликих дитячих іграшок та інших речей. Виріб підійде для дітей обох статей, віком від 3 років та старше.

Дизайн.
Полиця-дерево «Мала Ялинка» чудово доповнить фантазійну тему кімнати, оформленої виробами серії «Місячна Казка». Створюючи у дитячій ефект присутності справжнього хвойного лісу, полиця «Ялинка» органічно доповнює інші вироби серії.
При цьому полиця «Мала Ялинка» може виконувати також навчальну функцію: розглядаючи деревце, малюк отримує свої перші знання про будову хвойного дерева (крону і стовбур, розташування гілок), а також особливості хвойних дерев у зимовий період, коли хвоя залишається зеленою, навіть під снігом, роль якого виконують тканинні накладки.
На відміну від полиці «Ялинка», полиця «Мала Ялинка» компактніша, що дозволяє знайти їй місце навіть у малогабаритній квартирі.

Особливості.
Каркас полиці-деревця «Мала Ялинка» виконаний з ЛДСП товщиною 16 мм, що робить виріб для його вікової групи міцним, надійним, довговічним та зносостійким, гарантуючи тривалість його експлуатації.
Безпека експлуатації полиці-деревця «Мала Ялинка» забезпечується, зокрема, заокругленням усіх кутів виробу, доступних дитині. Всі деталі полиці – цільнорізні, що також забезпечує її добротність.
Надійність, а також зовнішню декоративність полиці «Мала Ялинка» забезпечують потаємні кріплення, за допомогою яких виконується складання виробу. Завдяки цьому полиця здатна витримувати багаторазове складання та розбирання.
Можлива розстрочка
Товари в кредит
Колір та матеріал
Ціна:
1 669 грн.
Колір та матеріал: ДСП, колір 1.1
Розстрочка без переплат
Розстрочка без переплат
Оплачуйте частинами за товари, придбані у нашому магазині.
Терміни
Терміни
Наші менеджери зроблять все, щоб Ваше замовлення було виконане в найкоротший термін.
Доставка
Доставка
Доставка в будь-яку точку України від 1 до 3-х днів за наявності товару на складі.
Гарантія
Гарантія
Від 18 міс. до 8 років, залежно від обраного товару та виробника.
Унікальні
ліжка
Перейти у каталог
Відвідайте наш
магазин у Києві
Показати на мапі
Безкоштовна
консультація
Замовити дзвінок
Знижки на всі категорії товарів у розділі акції
Перейти