+38 095 164-44-95  +38 067 197-33-60
Години роботи: c 10:00 до 20:00

Ліжко "Суперкар"

от 12 136 грн.
Габарити (ширина х глибина х висота):
1780х860х800 (для матраца 1400х700х80) мм.
1980х860х800 (для матраца 1600х800х80) мм.
2180х860х800 (для матраца 1800х800х80) мм.

Матеріали та кольорова гама.
ДСП, колір 1: кольори каркасу та фасадів – «лаванда» у поєднанні з зеленим, кольори тканинних накладок – жовтий + червоний («фари»), чорний + жовтий («колеса») та зелений («обивка сидіння»).
ДСП, колір 2: кольори каркасу та фасадів – «апельсин» у поєднанні із зеленим, кольори тканинних накладок – жовтий + червоний («фари»), чорний + жовтий («колеса») та зелений («обивка сидіння»).
ДСП, колір 3: кольори каркасу та фасадів – т. жовтий у поєднанні із зеленим, кольори тканинних накладок – жовтий + червоний («фари»), чорний + жовтий («колеса») та зелений («обивка сидіння»).
ДСП, колір 5: кольори каркасу та фасадів – рожевий у поєднанні із зеленим, кольори тканинних накладок – жовтий + червоний («фари»), чорний + жовтий («колеса») та зелений («обивка сидіння»).

Конструкція.
Ліжко «Суперкар» розраховане на одне спальне місце (залежно від габаритів - для матраців розмірами 1400х700х80 мм, 1600х800х80 мм або 1800х800х80 мм), має два ящики внизу, і нішу з боку узголів'я, а також ніж. Виріб має 13 тканинних накладок різних кольорів. Ліжко «Суперкар» є універсальним виробом, ящики в нижній частині ліжка можуть бути встановлені з відкриттям як правий, так і лівий бік. Ліжко лицьове з усіх боків, не має високих бортів, що дозволяє розміщувати "Суперкар" у будь-якій частині кімнати, у тому числі в центрі. Виріб призначений для дітей обох статей віком від 3 років та старших.

Дизайн.
Ліжко «Суперкар» - чудовий вибір для маленької дитини! Незвичайні «вікна», «колеса» та інші елементи обробки привернуть увагу малюка і дозволять перетворити ліжко на дитячий ігровий елемент. У таке ліжечко із задоволенням вирушить спати навіть найпримхливіша дитина: адже перед сном у ній можна пограти!
Функціональність цього виробу гідно оцінить і мама: адже в «Суперкарі» сховалися й зручні ящики, що дозволяють тримати поблизу постіль, піжамку або улюблену іграшку.

Особливості.
Каркас виконаний з ЛДСП товщиною 16 мм, що робить виріб для його вікової групи міцним, надійним, довговічним та зносостійким, гарантуючи тривалість його експлуатації. Дно ящиків ліжка також виконане з плити завтовшки 16 мм, що дає виробу додатковий запас міцності.
Безпека експлуатації ліжка «Суперкар» забезпечується, зокрема, заокругленням усіх кутів виробу, доступних дитині. Крім того, цей фактор реалізується також шляхом всебічного оздоблення контурних і фасадних деталей, схильних до активної експлуатації, ПВХ товщиною 2 мм.
Надійність та довговічність виробу забезпечується також застосуванням для ящиків посилених напрямних повного висування. Крім того, виготовлення кожної деталі ліжка з ЛДСП робить виріб лицьовим з усіх боків, що дозволяє, по-перше, вільно розташовувати або переміщати його в інтер'єрі, а по-друге, використовувати задню сторону виробу як невелику перегородку. Всі деталі виробу - цільнорізні, що також забезпечує його добротність.
Надійність та зовнішню декоративність цього ліжка забезпечують потаємні кріплення, за допомогою яких виконується складання виробу. Завдяки цьому виріб здатний витримувати багаторазове складання та розбирання. Вузлові з'єднання та елементи цього ліжка розраховані на посилене навантаження, що дає виробу додатковий запас міцності та забезпечує високу якість продукції, підтверджуючи впевненість покупця в товарі.

Опціональні можливості.
Опціонально за бажанням клієнта виріб може бути виготовлений із застосуванням систем плавного закриття (установкою пневматичних доводчиків на петлі, а також заміною направляючих висувних ящиків телескопічними із системою плавної підтяжки).
Можлива розстрочка
Товари в кредит
Розмір матраца та колір ДСП
Системи плавного закриття
Ціна:
12 136 грн.
Розмір матраца та колір ДСП: 1400x700, ДСП 1
Системи плавного закриття: Не додавати
Розстрочка без переплат
Розстрочка без переплат
Оплачуйте частинами за товари, придбані у нашому магазині.
Терміни
Терміни
Наші менеджери зроблять все, щоб Ваше замовлення було виконане в найкоротший термін.
Доставка
Доставка
Доставка в будь-яку точку України від 1 до 3-х днів за наявності товару на складі.
Гарантія
Гарантія
Від 18 міс. до 8 років, залежно від обраного товару та виробника.
Унікальні
ліжка
Перейти у каталог
Відвідайте наш
магазин у Києві
Показати на мапі
Безкоштовна
консультація
Замовити дзвінок
Знижки на всі категорії товарів у розділі акції
Перейти