+38 095 164-44-95  +38 067 197-33-60
Години роботи: c 10:00 до 20:00
от 9 888 грн.
Габарити (ширина х глибина х висота):
1510х860х870 (для матраца 1400х700х80) мм.
1710х960х870 (для матраца 1600х800х80) мм.
1910х960х870 (для матраца 1800х800х80) мм.

Матеріали та кольорова гама.
ДСП, колір 1: кольори каркасу та фасадів – "лаванда" у поєднанні із зеленим, кольори тканинних накладок – білий ("пелюстки") та синій ("серцевина").
ДСП, колір 2: кольори каркасу та фасадів – "апельсин" у поєднанні із зеленим, кольори тканинних накладок – білий ("пелюстки") та жовтий ("серцевина").
ДСП, колір 3: кольори каркасу та фасадів – жовтий у поєднанні із зеленим, кольори тканинних накладок – білий ("пелюстки") та жовтий ("серцевина").
ДСП, колір 5: кольори каркасу та фасадів – рожевий у поєднанні із зеленим, кольори тканинних накладок – білий ("пелюстки") та жовтий ("серцевина").

Конструкція.
Ліжко «Ромашка» розраховане на одне спальне місце, має два ящики внизу з телескопічними напрямними, а також ніжки заввишки 5 мм. Виріб має 9 тканинних накладок двох кольорів.
Ліжко «Ромашка» є універсальним виробом, узголів'я якого можна розміщувати як праворуч, так і ліворуч. Виріб призначений для дітей обох статей, віком від 3 років та старших.
За замовчуванням ліжко комплектується бортиком ЛДСП.
Колірна гама бортиків (ЛДСП):
Колір 1: "лаванда", колір тканинної накладки жовтий.
Колір 2: "апельсин", колір тканинної накладки – синій.
Колір 3: жовтий, колір тканинної накладки – синій.
Колір 5: рожевий, колір тканинної накладки жовтий.

При комплектації ліжка металевим бортиком стягується доплата, що включає вартість заміни бортика та різницю у його вартості порівняно з ЛДСП бортиком (при виборі параметрів заміни при оформленні замовлення сума доплати додається до вартості виробу автоматично).
Опціонально за бажанням клієнта виріб може бути виготовлений із застосуванням систем плавного закриття.
При виготовленні виробу із системами плавного закриття стягується доплата (при виборі цього параметра при оформленні замовлення сума доплати додається до вартості виробу автоматично).

Дизайн.
Дитяче ліжко «Ромашка» серії «Місячна Казка» з яскравими, барвистими деталями – чудове рішення для Вашої дитини. Поселіть у його кімнаті літо! Новинка серії «Місячна Казка» – ліжко «Ромашка» – сподобається кожній дитині. Таке по-справжньому літнє, радісне ліжечко нікого не залишить байдужим, і навіть у найлютіші холоди зігріватиме дитяче, як маленьке яскраве сонечко!
Ліжко «Ромашка» представлене в трьох кольорах. Умиротворююча лавандово-зелена, здається, прямо пахне морем і кримськими травами, свіжа жовто-зелена м'яко зігріває, як червневе сонце, а гаряча апельсиново-зелена наповнює світ дитячої кімнати яскравими барвами світла. Такі колірні рішення дозволяють новинці органічно вписатися в загальну композицію серії «Місячна Казка», створюючи в кімнаті острівець літнього тепла.

Особливості.
Безпека експлуатації ліжка «Ромашка» забезпечується, зокрема, заокругленням усіх кутів виробу, доступних дитині. Крім того, цей фактор реалізується також шляхом всебічного оздоблення контурних і фасадних деталей, схильних до активної експлуатації, ПВХ товщиною 2 мм. Надійність та довговічність виробу забезпечується також застосуванням для ящиків посилених напрямних повного висування.
Крім того, виготовлення кожної деталі ліжка з ЛДСП робить виріб лицьовим з усіх боків, що дозволяє, по-перше, вільно розташовувати або переміщати його в інтер'єрі, а по-друге, використовувати задню сторону виробу як невелику перегородку. Всі деталі виробу - цільнорізні, що також забезпечує його добротність.
Додаткову надійність, а також зовнішню декоративність цього ліжка забезпечують у тому числі потайні кріплення, за допомогою яких виконується складання виробу. Завдяки цьому виріб здатний витримувати багаторазове складання та розбирання. Вузлові з'єднання та елементи цього ліжка розраховані на посилене навантаження, що дає виробу додатковий запас міцності та забезпечує високу якість продукції, підтверджуючи впевненість покупця в товарі.
Можлива розстрочка
Товари в кредит
Наявність бортика
Розмір матраца та колір ДСП
Системи плавного закриття
Ціна:
9 888 грн.
Наявність бортика: Бортик Хмара
Розмір матраца та колір ДСП: 1400x700, ДСП 1
Системи плавного закриття: Не додавати
Розстрочка без переплат
Розстрочка без переплат
Оплачуйте частинами за товари, придбані у нашому магазині.
Терміни
Терміни
Наші менеджери зроблять все, щоб Ваше замовлення було виконане в найкоротший термін.
Доставка
Доставка
Доставка в будь-яку точку України від 1 до 3-х днів за наявності товару на складі.
Гарантія
Гарантія
Від 18 міс. до 8 років, залежно від обраного товару та виробника.
Унікальні
ліжка
Перейти у каталог
Відвідайте наш
магазин у Києві
Показати на мапі
Безкоштовна
консультація
Замовити дзвінок
Знижки на всі категорії товарів у розділі акції
Перейти