+38 095 164-44-95  +38 067 197-33-60
Години роботи: c 10:00 до 20:00

Ліжко "Місяць" універсальне з бортиком

от 10 362 грн.
Габарити (ширина х глибина х висота):
1495х860х1105 (для матраца 1400х700х80) мм.
1695х960х1105 (для матраца 1600х800х80) мм.
1895х960х1105 (для матраца 1800х800х80) мм.

Матеріали та кольорова гама.
ДСП, колір 1: кольори каркасу та фасадів – терра блакитний у поєднанні з жовтим, кольори тканинних накладок – жовтий («місяць») та синій («хмари»).
ДСП, колір 2: кольори каркасу та фасадів – «лаванда» у поєднанні із зеленим, кольори тканинних накладок – жовтий («місяць») та синій («хмари»).
ДСП, колір 3: кольори каркасу та фасадів – жовтий у поєднанні з кольором «лаванда», кольори тканинних накладок – жовтий («місяць») та синій («хмари»).
ДСП, колір 5: кольори каркасу та фасадів – рожевий у поєднанні з кольором «лаванда», кольори тканинних накладок – жовтий («місяць») та синій («хмари»).

Конструкція.
Ліжко «Місяць-Унів» розраховане на одне спальне місце, має два ящики внизу з телескопічними напрямними, а також ніжки заввишки 5 мм. Виріб має 4 тканинні накладки двох кольорів. Ліжко є універсальним виробом (з можливістю монтажу узголів'я як праворуч, так і зліва). Виріб призначений для дітей обох статей віком від 3 років та старших.

За замовчуванням ліжко комплектується бортиком ЛДСП.
Колірна гама бортиків (ЛДСП):
Колір 1: "лаванда", колір тканинної накладки жовтий.
Колір 2: "апельсин", колір тканинної накладки – синій.
Колір 3: жовтий, колір тканинної накладки – синій.
Колір 5: рожевий, колір тканинної накладки жовтий.
При комплектації ліжка металевим бортиком стягується доплата, що включає вартість заміни бортика та різницю у його вартості порівняно з ЛДСП бортиком (при виборі параметрів заміни при оформленні замовлення сума доплати додається до вартості виробу автоматично).
Опціонально за бажанням клієнта виріб може бути виготовлений із застосуванням систем плавного закриття.
При виготовленні виробу із системами плавного закриття стягується доплата (при виборі цього параметра при оформленні замовлення сума доплати додається до вартості виробу автоматично).

Дизайн.
Дизайн виробу – місяць, що пливе у хмарах, – є лейтмотивом усієї серії меблів для малюків «Місячна Казка». Місяць, що заглядає в затишну дитячу, співає колискову і заколисує сонну дитину, неодмінно стане центром сюжету зворушливої ​​казки, розказаної мамою на ніч. Таке ліжечко подарує дитині по-справжньому щасливе дитинство, ставши затишним центром його маленького Всесвіту!Особливості.
Каркас виконаний з ЛДСП товщиною 16 мм, що робить виріб для його вікової групи міцним, надійним, довговічним та зносостійким, гарантуючи тривалість його експлуатації. Дно ящиків ліжка також виконане з плити завтовшки 16 мм, що дає виробу додатковий запас міцності.
Безпека експлуатації ліжка «Місяць» забезпечується, зокрема, заокругленням усіх кутів виробу, доступних дитині. Безпека реалізується також шляхом всебічного оздоблення контурних і фасадних деталей, схильних до активної експлуатації, ПВХ товщиною 2 мм.
Надійність та довговічність виробу забезпечується також застосуванням для ящиків посилених напрямних повного висування. Крім того, виготовлення кожної деталі ліжка з ЛДСП робить виріб лицьовим з усіх боків, що дозволяє, по-перше, вільно розташовувати або переміщати його в інтер'єрі, а по-друге, використовувати задню сторону виробу як невелику перегородку. Всі деталі виробу - цільнорізні, що також забезпечує його добротність.
Надійність, а також зовнішню декоративність цього ліжка забезпечують потаємні кріплення, за допомогою яких збирається вироб. Завдяки цьому виріб здатний витримувати багаторазове складання та розбирання. Вузлові з'єднання та елементи ліжка розраховані на посилене навантаження, що дає виробу запас міцності та забезпечує високу якість продукції, підтверджуючи впевненість покупця у товарі.
Можлива розстрочка
Товари в кредит
Наявність бортика
Розмір матраца та колір ДСП
Системи плавного закриття
Ціна:
10 362 грн.
Наявність бортика: Бортик Хмаринка
Розмір матраца та колір ДСП: 1400x700, ДСП 1
Системи плавного закриття: Не додавати
Розстрочка без переплат
Розстрочка без переплат
Оплачуйте частинами за товари, придбані у нашому магазині.
Терміни
Терміни
Наші менеджери зроблять все, щоб Ваше замовлення було виконане в найкоротший термін.
Доставка
Доставка
Доставка в будь-яку точку України від 1 до 3-х днів за наявності товару на складі.
Гарантія
Гарантія
Від 18 міс. до 8 років, залежно від обраного товару та виробника.
Унікальні
ліжка
Перейти у каталог
Відвідайте наш
магазин у Києві
Показати на мапі
Безкоштовна
консультація
Замовити дзвінок
Знижки на всі категорії товарів у розділі акції
Перейти